Kategorie
Nowości
Polecamy

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk"


Sklep internetowy Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk", działający pod adresem www.sklep.jomar.kalisz.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową szerokiego asortymentu akcesoriów ogrodniczych. Nasz sklep jest otwarty przez całą dobę, 365 dni w roku. W związku z tym również przez całą dobę można składać zamówienia. Jednak realizacja zleceń następuje wyłącznie w dni powszednie, w godzinach 8-15.


Sklep Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk" jest prowadzony przez firmę Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk" S.C. Wojciech Mikołajczyk, Marcin Mikołajczyk, Jolanta Mikołajczyk NIP:  618-214-01-92 , Regon: 301968770. zarejestrowaną w Kaliszu przy ul. Rzymskiej 13a, 62-800 Kalisz.

Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk" są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.


Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.


Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Koszt przesyłek krajowych (o wadze do 30 kg) podajemy poniżej:

Minimalna kwota zamówienia wynosi 20zł.

PŁATNOŚĆ 

   DOSTAWA

   KWOTA       

KOSZT PRZESYŁKI


Przedpłata – przelew

   Kurier


   -

22

Pobranie   Kurier


 

   do 500 zł

   do 1000 zł

   do 3000 zł

   do 5000 zł

30 zł

35 zł

40 zł

45 zł


DOPŁATY                    KWOTA

paczka do 40 kg            31,48
paczka do 50 kg            43,10
paczka do 60 kg            54,72
paczka do 70 kg            66,35

Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.


Sklep Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk" zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia, mailowo lub telefonicznie. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.


W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: hurtownia@jomar.kalisz.pl , tel. 607 401 296.


Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 2 dni roboczych od momentu jego zgłoszenia w przypadku towarów dostępnych w magazynie. W przypadku produktów, których w danym momencie nie ma w magazynie, informacja o wydłużonym terminie realizacji zamówienia zostanie niezwłocznie przekazana Klientowi.


W przypadku trudności z realizacją, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.


Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od sklepu Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk"


Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało numer telefonu odbiorcy i adres poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, Sklep zastrzega sobie prawo do niewysyłania towaru.


Sklep Hurtownia Ogrodnicza :Mikołajczyk" proponuje następujące formy płatności:

Przelewem na konto:

Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk" S.C.

Wojciech Mikołajczyk, Marcin Mikołajczyk, Jolanta Mikołajczyk

ul. Rzymska 13a

62-800 Kalisz

BZWBK 14 1090 1128 0000 0001 1760 5889


Za pobraniem: za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze kurierowi.


Do każdego zakupu dołączany jest paragon lub faktura VAT. Jeśli faktura ma zostać wystawiona na firmę, należy podać nazwę, dane oraz NIP firmy. Dokonując zakupu klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury bez podpisu.


Złożone zamówienie może być anulowane tylko drogą mailową na adres: hurtownia@jomar.kalisz.pl


Aby ułatwić obsługę stałych Klientów, wprowadziliśmy opcjonalną ich rejestrację. Jest ona możliwa przy dokonywaniu zakupów w naszym sklepie. Przy kolejnych zakupach można posługiwać się loginem (mail klienta) i hasłem podanym podczas rejestracji w trakcie pierwszych zakupów.


Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2002 r. o ochronie praw konsumenta, klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W sklepie Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk" termin ten wynosi 30 dni. Zwrot jest możliwy tylko wtedy, gdy zakupiony produkt nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany paragon lub fakturę. Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk" gwarantuje zwrot wartości produktu.


W przypadku reklamacji prosimy o odesłanie wadliwego towaru na adres korespondencyjny sklepu Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk" – ul. Rzymska 13a, 62-800 Kalisz.  Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną zwrócone natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć paragon lub fakturę wraz z opisem przyczyny zwrotu. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, jeżeli tylko będzie to możliwe. Jeśli będzie to już niemożliwe sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Za towar wadliwy uznaje się taki, który ma wady techniczne.


Zgodnie z Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych Hurtownia Ogrodnicza "Mikołajczyk" wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

 

Na wszelkie pytania klientów odpowiadamy telefonicznie i za pomocą poczty email. Wszystkie uwagi, propozycje, komentarze prosimy kierować pod adresem:

hurtownia@jomar.kalisz.pl
tel. 607 401 296

Kontynuuj
Szybki kontakt
W sprawie produktów,
zakupów i zamówień:


hurtownia@jomar.kalisz.pl
tel. 607 401 296Koszyk
...jest pusty

Zobacz
Promocje
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.